“בכמחצית מהארגונים המשתמשים ב-SuccessFactors, יש עד אלף עובדים”

כנס SAP MEE at Success Factors

לקראת סדנת הלמידה שלנו על פתרונות טכנולוגים לתהליכי הון אנושי, ראיון מיוחד עם עמית טל, סמנכ״ל יישומים ופיתוח עסקי ב-One1, שמביא את החדשות הטריות מכנס SAP SuccessFactors העולמי

ב-22.3.17 תתקיים במשרדי קבוצת נירם גיתן סדנת למידה שתעסוק בפתרונות טכנולוגים לתהליכי הון אנושי. את הסדנה יעבירו יחד נציגי נירם גיתן בשיתוף עם חברת One1. עמית טל, סמנכ״ל יישומים ופיתוח עסקי בחברה יציג בסדנה, יחד עם מורן דהן, דירקטורית בכירה בקבוצת נירם גיתן, את המערכות השונות של SuccessFactors.

רגע לפני הסדנה, נסע עמית טל לגרמניה כדי להתעדכן בחידושים האחרונים בכנס SAP MEE at Success Factors Partner Summit 2017, ועכשיו הוא כאן כדי לעדכן אותנו.

עמית, כמה זמן אתה עובד ב-One1?

“אני מכהן בתפקיד סמנכ״ל יישומים ופיתוח עסקי ובתפקיד מנובמבר 2016, זאת לאחר שהחברה שייסדתי ב-2008 נרכשה על ידי חברת One1”.

בשבוע שעבר חזרת מגרמניה, מהכנס השנתי של SAP SuccessFactors, מה היה השיא מבחינתך?

הכנס התקיים בוולדורף, שליד פרנקפורט. זה היה כנס שותפים של SuccessFactors, שבו הוצגה התוכנית ל-2017 עם המון שיפורים וחידושים במוצר.”

מה למשל?

“סקרו את השוק וציינו שיש גידול משמעותי באימוץ המערכת בארגונים בעולם, ובין השאר הפתיעו בכך שכמחצית מהארגונים המשתמשים במערכת הם ארגונים שבהם יש עד אלף עובדים. בעיני זה מסר מעניין ללקוחות פוטנציאליים שחושבים שהמערכת בנויה רק לארגוני ענק, ובפועל זה ממש לא כך. ב-2017 יצטרפו שיפורים רבים במוצר לרבות יכולות חדשות בתהליכי זרימת העבודה Work Flows, יכולות חדשות בהצגת המבנה הטרוגני ושיפור בכלי הניתוח.”

השבוע תתקיים סדנת למידה בנושא SuccessFactors, על מה אתה הולך לשים את הדגש שלך בסדנה?

“אני הולך לדבר על המהפכה הדיגיטלית ואיך מערכת SuccessFactors מובילה את המהפכה הזאת בעולם מערכות משאבי האנוש.”

עוד באותו נושא

Simple to Run

SuccessFactors במספרים: Simple to Run

(אינפוגרפיקה) מה הם היתרונות של מערכת SuccessFactors? אספנו נתונים מספריים ממגון ארגונים בארץ ובעולם שהטמיעו את SuccessFactors, וחלקו מנסיונם המוצלח עם המערכת. לפרטים נוספים על

קרא עוד »

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

“בכמחצית מהארגונים המשתמשים ב-SuccessFactors, יש עד אלף עובדים”

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin