גלריה: כנס Go Global – Stay Centered

כנס Go Global – Stay Centered Summitכנס Go Global – Stay Centered Summit

בכנס Go Global – Stay Centered Summit, שהתקיים ב-26.11.18, עסקנו באתגרים שנוצרו בחברות הגלובליות בעקבות השינויים שמביא איתו העולם בהפרעה. צפו בתמונות מתוך האירוע  

העולם שלנו נמצא בהפרעה בכל תחומי החיים. מה שהיה, הוא לא מה שיהיה. כל דבר הוא בסיס לשינוי. יכולת הקשב מתקצרת, הכול צריך להיות כאן ועכשיו, מידי וזמין. גם ארגונים נאלצים ליישר קו עם המגמה של עידן הדחיפות. בכנס הגלובל Go Global – Stay Centered Summit, שהתקיים ב-26.11.18, עסקנו באתגרים שנוצרו בחברות הגלובליות סביב השינויים הללו.

רם יאולוס, מנכ”ל קבוצת נירם גיתן NGG הציג את הבעיות והאתגרים בעידן הנוכחי. אחריו הציגה רוני פטישי-חילים, מנכ”ל חברת Lycored מקבוצת אדמה, את המסע של Lycored ואת הטרנספורמציה הארגונית שהם עברו. גלעד דורון, VP of Global Talent, ורוני רום, Corporate VP HR – מאורבוטק הציגו אתגרים של חברה ישראלית/גלובלית ושיתפו בפתרונות שלהם לאתגרים אלו. האורח שלנו מחו”ל, ג’ון סימונסון, מנכ”ל NGG Nordics, התייחס לעולם בהפרעה מהיבט הלקוח ואת דרישותיו בעולם החדש. את היום סיכמנו בפאנל, בו השתתפו כל המרצים וענו על שאלות מרתקות מהקהל.

ניתן היה לסכם את היום בתובנה כי מערבולת השינויים בתוכה מתפקדים ארגונים כיום תובעת התייחסות שונה לגמרי מכל מה שהיה בעבר. ניפוץ פרדיגמות, תעוזה, חשיבה מחוץ לקופסה והמצאת מודלים אסטרטגיים חדשים, הינם תנאי הכרחי להישרדות וצמיחה- וכל אלו דורשים מנהיגות חזקה, אשר אינה שבויה בחלומות העבר.

תודה לכל מי שפינה את סדר יומו העמוס והגיע לכנס שלנו, ותודה למרצים ששיתפו אותנו באתגרים הגלובליים שלהם. להתראות בכנסים הבאים.

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

גלריה: כנס Go Global – Stay Centered

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin