הכירו את המרצים של כנס הגלובל: אבי ולדמן, מנכ”ל חברת אמפנול תל-עד

הזמנו את אבי ולדמן, מנכ”ל חברת אמפנול תל-עד, העוסקת בתחומי התכנון והייצור של כבלים, מחברים (קונקטורים) וארונות חשמל ובקרה, להרצות בכנס הגלובל שלנו. ולדמן יחלוק איתנו מנסיונו בהרצאתו: “קנו אותנו! מה עכשיו? – חוויות של מנכ”ל ישראלי במעבר לעולם הגלובלי”.

אמפנול תל-עד מפעילה שני אתרי ייצור והרכבה, בכפר סבא ובשאנזן שבדרום סין, ומעסיקה 450 עובדים ברחבי העולם. בין לקוחות החברה, ניתן למצוא חברות מקומיות וגלובליות מובילות כגון HPI, HPE, GE Healthcare, Orbotech, Kornit , Siemens ועוד. אמפנול תל-עד היא חברת בת בבעלות מלאה של Amphenol Corporation, אחת היצרניות הגדולות של מוצרי Interconnect בעולם. אמפנול הינה חברת פורצ’ן 500 שבסיסה בארה”ב.

אבי ולדמן, התחיל את דרכו כמהנדס מכירות ויישומים. את ראשית דרכו המקצועית עשה בחברת סאיטקס המיתולוגית, שם מילא קשת של תפקידים ניהוליים בתחומי התפעול והלוגיסטיקה. עם רכישת פעילותה של חברת סאיטקס ע”י חברת “קריאו” הקנדית מונה אבי לסמנכ”ל התפעול של החברה והיה אחראי, בין היתר, על יישום שינוי דרמטי במערך התפעול של החברה והפיכתו לארגון יעיל ואפקטיבי הפועל על עקרונות התפעול הרזה (Lean).

לאחר כמה שנות פעילות, נרכשה “קריאו” ע”י חברת “קודאק” ואבי מונה למנכ”ל קודאק ישראל, תפקיד אשר אותו מילא מספר שנים.

בתפקידו הבא היה אבי מנכ”ל חברת הלוגיסטיקה של קבוצת “פליינג-קרגו” והיה אחראי על פעילותה של החברה בארץ וכן פעילותה הגלובלית, בעיקר אספקת שירותי תפעול ולוגיסטיקה מתקדמים במיקור חוץ לחברות הייטק מובילות בארץ ובחו”ל.

בתפקידו הנוכחי אבי הוא מנכ”ל חברת אמפנול תל-עד, חברת אלקטרוניקה מובילה אשר התחילה את דרכה כחברה מקומית ונרכשה לפני כשש שנים ע”י התאגיד האמריקאי Amphenol.

החלק היותר מעניין בקורות החיים של אבי קשור לתחביביו, אבי היה מספר שנים ברמן מקצועי ונהג לברמן אחת לשבוע (גם כמנכ”ל) בברים ידועים בת”א. אבי גם חובב מושבע של טיולי ג’יפים ומדי פעם יוצא עם הג’יפ וחברים טובים לנוח ולהירגע במדבר.

בואו לשמוע את אבי ולדמן ומרצים נוספים בכנס הגלובל של קבוצת נירם גיתן NGG, לפרטים והרשמה ללא עלות היכנסו ללינק>> http://bit.ly/global-ngg-summit

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

הכירו את המרצים של כנס הגלובל: אבי ולדמן, מנכ”ל חברת אמפנול תל-עד

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin