הכירו את המרצות של כנס הגלובל: גילת תקשורת לוויינים

ב-2 באפריל 2019 יתקיים כנס הגלובל הדו-שנתי של קבוצת נירם גיתן NGG. בכנס Global Game Changers נעסוק בהצלחות של ארגונים גלובליים בהתמודדות עם שינוי בכללי המשחק, ונדון ב-3 היבטים מרכזיים של אתגרי המשחק הגלובלי: Leadership, Collaboration, Alignment .

הזמנו את גילת תקשורת לוויינים כדי לשתף אותנו באתגרים שעובר הארגון הגלובלי הזה. גילת תקשורת לוויינים הינה חברה ותיקה ומובילה בתחום תקשורת לוויינית המספקת אינטרנט מהחלל. החברה מעצבת ומייצרת ציוד קצה חדשני, ומספקת פתרונות תקשורת ושירותים מקיפים ומתקדמים. המוצרים והפתרונות של החברה נמצאים בשימוש בכ-100 מדינות ברחבי העולם. גילת מספקת לאלפי גופים מענה לצרכים של גישה בפס רחב למגורים, תקשורת סלולרית, תקשורת ארגונית, אינטרנט בטיסה, רכבות וכלי שיט.

מיכל אהרונוב- VP Global Broadband Networks, תציג את התנהלותה של החברה בעולם משובש – מציאות בהפרעה, מרכיבים דומיננטיים והתמודדות עם לקוחות תובעניים. בשנים האחרונות העבודה מול הלקוחות הפכה למאתגרת ומשתנה, בתדירות יומיומית, ועל הארגון למצוא כיצד מספקים את צרכי הלקוחות מבלי לאבד את השפיות.

נירית ברנע- סמנכ”לית בכירה למשאבי אנוש ורותם ויסבלך, HRBP ומנהלת OD גלובלי, ידברו על אוקסימורון כפתרון לעולם דו קוטבי משוגע. על מנת להתמודד עם עולם משתנה ולקוחות בהפרעה, עדיף לא לצאת מהקופסא, אלא להניח שהיא איננה קיימת. בגילת, אקסלרציית הלמידה “נתפרה” כמענה לצורך ניהול לקוחות ברמה אחרת, בשיטות לא קונבנציונליות, עבור מגוון אנשים לא קונבנציונליים.

שריינו את מקומכם בכנס הגלובל הקרוב שלנו שיתקיים ב2.4.19 במלון פרימה רעננה, פרטים נוספים והרשמה ללא תשלום בלינק >> http://bit.ly/global-ngg-summit

 

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

הכירו את המרצות של כנס הגלובל: גילת תקשורת לוויינים

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin