הכירו את המרצים של כנס הגלובל: אורי תדמור נשיא KLA

הזמנו את אורי תדמור, נשיא KLA ישראל, המפתחת טכנולוגיות בדיקה לייצור שבבים, לדבר בכנס הגלובל שלנו על ניהול לוקאלי בעולם גלובלי. ההרצאות בכנס יחולקו ל-3 נושאים עיקריים של אתגרי המשחק הגלובלי: Leadership, Collaboration, Alignment. תדמור ידבר על Collaboration ויחלוק איתנו סיפורים ותובנות על מערכות יחסים בין מטה של חברת ענק, לאזורים וקווי עסקים, משני צדי המתרס.

חברת KLA הוקמה בעמק הסיליקון לפני מעל 40 שנה ופתחה את הסניף במגדל העמק לפני למעלה מ-30 שנה. כיום מדובר בחברה גלובלית, השולטת על הנתח הארי של השוק העולמי בתחום בדיקות של צ’יפים מסיליקון. מוצרי החברה מאפשרים את ייצור הרכיבים הנמצאים כיום בכל מכשיר אלקטרוני מתקדם: במכונית, בסלולר, במטבח ועוד. תדמור היה עובד מספר 60 בחברה כשעוד הייתה קטנה, יחסית. כיום הוא נשיא KLA ישראל.

בעולם המשתנה תדיר, הניהול הגלובלי נעשה משמעותי מתמיד. במציאות זו, על ארגונים מקומיים המהווים חלק מתאגידים בינלאומיים מופעלים כוחות חדשים המחייבים שינויים קיצוניים בשיטות העבודה.

בואו לשמוע את אורי תדמור ומרצים נוספים בכנס הגלובל של קבוצת נירם גיתן NGG, לפרטים והרשמה ללא עלות היכנסו ללינק>> http://bit.ly/global-ngg-summit

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

הכירו את המרצים של כנס הגלובל: אורי תדמור נשיא KLA

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin