מנהיגות נשית בעולם של הפרעה – הרצאה של ניל”י גולדפיין בכנס השנתי לנשים מנהלות במרחב צפון

ב-5.3 התקיים הכנס השנתי ה-2 לנשים מנהלות במרחב חיפה והצפון, שכינס מנהלות בכירות ממגוון סקטורים בישראל לרגל יום האישה שחל ב-8.3, כדי להזכיר לארגונים את מקומן החשוב של המנהלות בעשייה הארגונית. ניל”י גולדפיין הרצתה בכנס על אתגרי מנהיגות נשית בעולם בהפרעה – קראו את הסיכום וצפו במצגת שלה
 

ייצוג מכובד של נשים מנהלות

יחד עם ניל”י הרצו בכנס מנהלות בכירות מכל קצוות התעשייה: הגב׳ חנה רדו, יזמית חברתית | ״רוצות שינוי – עושות שינוי״ – יזמות חברתית בפריפריות החברתיות, סגד׳ שרה פרידמן, מפקדת כלא “נווה תרצה” | ״כלואות״ – סיפורה של מפקדת ״נווה תרצה״, גב׳ ג’וליה זהר, בעלים ומנכ”לית מפעל “אלארז” בנצרת | ״מסע מעבר לחומות – מסע אישי״, הגב׳ גלית דיאמנט, מייסדת ומנכ”לית משותפת באקדמיית SHE SPEAKS , שותפה מייסדת בארגון, SUPERSONAS | ״הגיע הזמן שתתחילי לדבר״ – נוכחות נשית בצמתי השפעה, הגב׳ אסנת גולן, סמנכ”לית גלובאלית לתקשורת, דיגיטל וקיימות בקבוצת “שטראוס” | ״זכוכית, אבל לא תקרה״, והגב׳ שני אלוני, מנהלת מרכז סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית | ״גם אני 2018״ – משנות את עולם העבודה של המחר.

מנהלות מובילות בעולם של הפרעה

ניל”י גולדפיין, שותפה בקבוצת נירם גיתן NGG, דיברה על אתגרים של מנהיגות בעולם בהפרעה מנקודתן מבטן של נשים מנהלות בארגונים. בהרצאתה העניקה טיפים להתמודדות נכונה של מנהלות באיזון פנאי-קריירה והסבירה את החשיבות של כך לדור הבא. היא חתמה את הרצאתה בהקרנת קטע מתוך הסרט “אמיצה” על מנת להמחיש מסר עיקרי לנשים מנהלות: “אל תפחדו להיות הכי טובות במקום בו אתן נמצאות. זה מה שיסלול את הדרך לנשים אחרות ויביא אותנו לקדמת הבמה.”

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

מנהיגות נשית בעולם של הפרעה – הרצאה של ניל”י גולדפיין בכנס השנתי לנשים מנהלות במרחב צפון

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin