שת”פ חדש של קבוצת נירם גיתן NGG עם חברת One1

שת"פ חדש של קבוצת נירם גיתן NGG עם חברת One1

משמאל: מורן דהן – דירקטורית בכירה בנירם גיתן, רמי יאולוס – מנכ״ל נירם גיתן, שני אנקוריון – מנהלת Xact חטיבת הסאפ של One1, עמית טל – סמנכ”ל יישום ופיתוח עסקי ב-Xact (צילום: יח”צ)

קבוצת נירם גיתן NGG וחברת One1 הכריזו על שיתוף פעולה: ישווקו את פתרון Success Factors מבית SAP

קבוצת נירם גיתן NGG ןחברת One1 ימכרו ויישמו יחדיו את פתרון SuccessFactors בשוק הישראלי. שתי החברות אף ייעצו ללקוחות על מערכת זו.

SuccessFactors מבית SAP היא מערכת מבוססת ענן לניהול מחזור החיים של ההון האנושי בארגון. המערכת משרתת יותר מ-25 מיליון משתמשים, מיושמת בכ-1800 מדינות ומתורגמת ל-40 שפות.

לדברי שתי החברות, הן יספקו לארגונים בישראל מענה שלם, שמשלב ידע ארגוני ומקצועי, הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ויישום המערכת.

עמית טל, סמנכ”ל יישום ופיתוח עסקי ב-Xact, חטיבת הסאפ של One1, אמר כי “מהפכת הדיגיטל, המובייל והמעבר של ארגונים לפתרונות ענן משנים את סביבת העבודה ומייצרים עבורם הזדמנות לניהול יעיל ומתוחכם יותר של המשאב האנושי. במסגרת שיתוף הפעולה נוכל להציע לארגוני SME ואנטרפרייז בישראל שירות מקצועי ונרחיב את מספר הלקוחות של Success Factors – הן על בסיס הלקוחות הקיימים שלנו והן באמצעות פנייה לחדשים”.

מורן דהן, דירקטורית בכירה בנירם גיתן, ציינה כי “השוק בישראל צמא לפתרונות HCM בענן. יחידות משאבי אנוש מחפשות מערכות שישתלבו בטבעיות בתהליכים קיימים ויאפשרו להן לנוע מהר יותר בתהליכי קבלת החלטות. שיתוף הפעולה שלנו עם One1 מבטיח מענה לכלל הצרכים הטכנולוגיים ביישום מערכות משאבי אנוש”.

במרץ הקרוב (22.3.17) תתקיים סדנת למידה בהנחיית שתי החברות, בנושא פתרונות טכנולוגים לניהול הון אנושי, ויוצגו המערכות השונות של SuccessFactors. לפרטים והרשמה ללא עלות>>

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin

שת”פ חדש של קבוצת נירם גיתן NGG עם חברת One1

אהבתם את המאמר, שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin